Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FULDOM Sp. z o.o. Sp. kom. jest spółką prawa handlowego, powstała w 1996 roku w wyniku połączenia dwóch hurtowni ALSTAR i ARGON-TRADE.
FULDOM Sp. z o.o. Sp. kom.  to dystrybutor, importer i partner dla producentów artykułów gospodarstwa domowego z wyłączeniem sprzętu zmechanizowanego.
Misją firmy jest troska o Klienta i koncentracja na jego potrzebach. Zaspokajanie potrzeb naszych Klientów to idea, która przyświeca firmie od początku jej powstania.

To Klient jest w centrum naszej uwagi. Uczciwość i wiarygodność względem Klientów, Kontrahentów i Pracowników jest naszym priorytetem.

Bardzo szczegółowo określamy preferencje Klientów i tak profilujemy ofertę, aby Klient był w pełni usatysfakcjonowany. Stale podnosimy jakość obsługi Klienta a także oferowanych towarów. Staramy się budować silne i jak najlepsze relacje między Klientem a naszą firmą.
W przyszłości będziemy dążyć do przekształcenia współpracy w coś głębszego i jeszcze bardziej
zindywidualizowanego - w partnerstwo.
Potrzeby Klienta - w przypadku naszej firmy to podstawa strategii i jej oferty.
NASZE GŁÓWNE CELE:
Rozwój firmy i rozszerzenie działalności o nowe rynki krajowe i zagraniczne.
Pozyskiwanie nowych Klientów i Dostawców w kraju i zagranicą oraz utrwalanie współpracy z dotychczasowymi.
Optymalizowanie oferty handlowej, uwzględniając preferencje zakupowe odbiorców.
Optymalizowanie systemu obsługi Klienta, dającego naszym Odbiorcom maksimum satysfakcji z korzystania z produktów i usług naszej firmy.
Optymalizowanie aktywności promocyjnej, atrakcyjnej dla Klientów i wyróżniającej FULDOM Sp. z o.o. Sp. kom. spośród innych firm handlowych

 

Fuldom Sp. z o.o. Sp. kom. jest członkiem Stowarzyszenia Korona Group

korona